FAPİ'NİN AYRICALIKLARINI KEŞFEDİN

Nesilden nesile aktarılan ticari ve özellikle tekstil konusundaki bilgi, tecrübe birikiminin yanı sıra, tüm işlerini bütün kadrosuyla adeta bir sanatçı sabır ve emeği ile şekillendirip, yapacak şekilde yerleşmiş iş düsturu onu diğer firmalardan ayrıcalıklı yapmaktadır.

Müşteri odaklı bir kuruluş olduğumuz için, müşterilerimizin farklı isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmet veriyoruz. Bunlardan en önemlisi, müşterilerimize özel üretim yapmaktır.

FAPİ’nin en büyük ayrıcalığı, yıllardır kendi koleksiyonunu hazırlamasıdır. Avrupa ve dünya trendlerini yakından takip ederek, fuarlara katılarak ve en yeni katalogları inceleyerek, kendi zevk ve tecrübemizi de buna katarak, her sezon çok geniş yaz, kış ve ara sezon koleksiyonları hazırlıyoruz.

Üretimde kullanılacak her makine ve her bir makinenin kullanılış şekli, bizim tarafımızdan yönlendirilir. Kaliteli üretimin temeli olan hammadde seçimine de büyük önem veriyoruz.

Siparişleriniz, sizin adınıza çalışan, şirketinizle ve talebinizle ilgili tüm bilgilere hakim bir müşteri temsilcisi tarafından alınıp adım adım takip edilir.