1993 yılından bu yana en yeni modelleri en iyi kalite ve işçilik ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tam entegrasyona sahip üretim tesislerinde, doğal ve sentetik kumaşları, iplik ile başlayan ve nihai tüketim malı olan konfeksiyon ürünlerine kadar devam eden üretim sürecini yıllardır üstün bir başarı ve kalite ile sürdürmekteyiz. Kumaşta, bayan pijama, gecelik, erkek pijama, çocuk pijama ve benzeri ürün çeşitliliğine sahibiz.

Vizyonumuz

Her alanda yenilikçi, araştırmacı, mükemmeliyetçi yönetim ve üretim politikasıyla müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalarla sektöründe lokomotif olmak, içinde olduğu pazardaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı kalite üretimi ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmasını tamamlamak, her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak.

Misyonumuz

Tecrübe ve bilgisine güvenerek ürün yelpazesini, talep doğrultusunda genişletmek, Kalitede ucuzluğu sunarak bugünün değerlerini gelecek nesillere taşımak, Üretimde kusursuz hizmet akışını sağlayabilmek için teknolojiyi ve yenilikleri devamlı takip etmek.